Entegre Güvenlik Sistemleriİşinizde Görmediğiniz Nokta Kalmasın
Kurumsal güvenliğiniz ve kapsamlı kontrol sistemi ihtiyaçlarınız için de yanınızdayız. İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını son teknoloji ürünlerimizle karşılıyoruz.
İntercom (Kapı Görüntüleme Sistemleri) İntercom sistemleri ile evinize ya da iş yerinize gelen ziyaretçileri ekranda görerek, onlarla sesli ve görüntülü olarak iletişime geçmenizi sağlar.Kapı kilit butonuna basılarak kapı açılabilir. Diğer daire sakinleri ile ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemleri Kurulan kartlı geçiş sistemi sayesinde insanların, araçların ya da materyallerin bir tesis/bölge içerisinde hareketleri ve giriş çıkışları düzenlenir, takip edilir. Bu sistem ile çalışanların, ziyaretçilerin giriş izni yönetileceği ve takibi yapılacağı gibi araçların park yerlerine giriş çıkışları ya da sevkiyatları da takip edilebilir.

Kartlı Geçiş Sistemi üzerinden gelen bilgiler çalışma, ücretlendirme belgeleri ve bordrolara esas olacak şekilde veri sağlamakta ayrıca ayrıntılı bir rapor ile fazla mesai, erken/geç giriş ve çıkışlar, izinler takip edilebilmekte ve performans ölçümü için kullanılabilmektedir.

Kişi Sayma Sistemleri Mekânınızda yapılacak profesyonel keşif sonrasında kurulacak kişi sayma sistemlerinde en son görüntü işleme sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan teknoloji sayesinde detaylı ve web tabanlı raporlama yazılımı ile birleştirilen kapsamlı bir kişi sayma ve trafik analizi imkânı sunmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre girişi ile istenilen zamanda raporlama yapılabilmektedir.

Çevre Güvenliği Sistemleri Çevresinde Duvar, Tel cit, demir parmaklık gibi güvenlik önlemi alınmış ve cevre güvenliğine ihtiyaç duyulan tüm sitelerde, villalarda, toplu konutlarda, fabrika, depo, askeri karargah, sınır karakollarında, cezaevlerinde, kurulabilir. Çevre güvenlik sistemi, izinsiz geçislere yönelik hareketleri algılamaya yarayan bir erken uyarı sistemidir. Geçişine izin verilmeyen kişi veya kişilerin taciz ettiği yer, çevre güvenlik sistemi monitorü üzerinde kurulu sanal haritadan alarm olarak alınır. Sisteme bağlı olarak çalışan kamera sistemi sayesinde en yakın kamera, gelen alarm ile otomatik tetiklenerek sorun olan noktaya zoom yaparak kamera sisteminin monitöründe görüntülenirken aynı zamanda otomatik olarak kaydedilir. Sistem network tabanlı olduğundan dünyanın herhangi bir yerinden izleme yapılabilir. Hassasiyet ayarları sayesinde sistem, insanları hayvanlardan ayırabilir.

safe point
Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Öz Sezen İş Merkezi No:124 B Blok Kat: 7 34394 Şişli / İSTANBUL

0850 200 80 50
info@safepoint.com.tr
  • BİZİ TAKİP EDİN
  • facebookinstagramfacebooklinkedinblogger
  • UYGULAMALAR
  • apple storegoogle play
© 2017 safepoint.com.tr Tüm Hakları Saklıdır
Safepoint Gesider ve Tagider üyesidir
Web sayfası ve reklamlardaki görseller, kullanılacak marka ve modellerle değişiklik gösterebilir.
Design by AuraMedia
gesidertagider
whatsapp destek